Raspored aktivnosti

oktobar, 2019
Ponedjeljak
30
4 AKTIVNOSTI
Ponedjeljak, 30/09/2019
Joga u pokretu 18:00 - 19:00
Napredni aerobik – prva grupa 19:00 - 20:00
Početni aerobik 20:00 - 21:00
Total body workout 21:00 - 22:00
Utorak
1
4 AKTIVNOSTI
Utorak, 01/10/2019
Joga u pokretu 18:00 - 19:00
Hip-hop ples za djecu i omladinu 19:00 - 20:00
Napredni aerobik – druga grupa 20:00 - 21:00
Capoeira (Kapuera) 21:00 - 22:30
Srijeda
2
4 AKTIVNOSTI
Srijeda, 02/10/2019
Kurs samoodbrane za žene i djevojke 18:00 - 19:00
Napredni aerobik – prva grupa 19:00 - 20:00
Početni aerobik 20:00 - 21:00
Total body workout 21:00 - 22:00
Četvrtak
3
3 AKTIVNOSTI
Četvrtak, 03/10/2019
Joga u pokretu 18:00 - 19:00
Napredni aerobik – druga grupa 19:00 - 20:00
Capoeira (Kapuera) 20:00 - 21:30
Petak
4
3 AKTIVNOSTI
Petak, 04/10/2019
Napredni aerobik – prva grupa 19:00 - 20:00
Početni aerobik 20:00 - 21:00
Total body workout 21:00 - 22:00
Subota
5
3 AKTIVNOSTI
Subota, 05/10/2019
Napredni aerobik – druga grupa 10:00 - 11:00
Hip-hop ples za djecu i omladinu 11:00 - 12:00
Kurs samoodbrane za žene i djevojke 12:00 - 13:00
Nedjelja
6
NEMA AKTIVNOSTI
Nedjelja, 06/10/2019
7
4 AKTIVNOSTI
Ponedjeljak, 07/10/2019
Joga u pokretu 18:00 - 19:00
Napredni aerobik – prva grupa 19:00 - 20:00
Početni aerobik 20:00 - 21:00
Total body workout 21:00 - 22:00
8
4 AKTIVNOSTI
Utorak, 08/10/2019
Joga u pokretu 18:00 - 19:00
Hip-hop ples za djecu i omladinu 19:00 - 20:00
Napredni aerobik – druga grupa 20:00 - 21:00
Capoeira (Kapuera) 21:00 - 22:30
9
4 AKTIVNOSTI
Srijeda, 09/10/2019
Kurs samoodbrane za žene i djevojke 18:00 - 19:00
Napredni aerobik – prva grupa 19:00 - 20:00
Početni aerobik 20:00 - 21:00
Total body workout 21:00 - 22:00
10
3 AKTIVNOSTI
Četvrtak, 10/10/2019
Joga u pokretu 18:00 - 19:00
Napredni aerobik – druga grupa 19:00 - 20:00
Capoeira (Kapuera) 20:00 - 21:30
11
3 AKTIVNOSTI
Petak, 11/10/2019
Napredni aerobik – prva grupa 19:00 - 20:00
Početni aerobik 20:00 - 21:00
Total body workout 21:00 - 22:00
12
3 AKTIVNOSTI
Subota, 12/10/2019
Napredni aerobik – druga grupa 10:00 - 11:00
Hip-hop ples za djecu i omladinu 11:00 - 12:00
Kurs samoodbrane za žene i djevojke 12:00 - 13:00
13
NEMA AKTIVNOSTI
Nedjelja, 13/10/2019
14
4 AKTIVNOSTI
Ponedjeljak, 14/10/2019
Joga u pokretu 18:00 - 19:00
Napredni aerobik – prva grupa 19:00 - 20:00
Početni aerobik 20:00 - 21:00
Total body workout 21:00 - 22:00
15
4 AKTIVNOSTI
Utorak, 15/10/2019
Joga u pokretu 18:00 - 19:00
Hip-hop ples za djecu i omladinu 19:00 - 20:00
Napredni aerobik – druga grupa 20:00 - 21:00
Capoeira (Kapuera) 21:00 - 22:30
16
4 AKTIVNOSTI
Srijeda, 16/10/2019
Kurs samoodbrane za žene i djevojke 18:00 - 19:00
Napredni aerobik – prva grupa 19:00 - 20:00
Početni aerobik 20:00 - 21:00
Total body workout 21:00 - 22:00
17
3 AKTIVNOSTI
Četvrtak, 17/10/2019
Joga u pokretu 18:00 - 19:00
Napredni aerobik – druga grupa 19:00 - 20:00
Capoeira (Kapuera) 20:00 - 21:30
18
3 AKTIVNOSTI
Petak, 18/10/2019
Napredni aerobik – prva grupa 19:00 - 20:00
Početni aerobik 20:00 - 21:00
Total body workout 21:00 - 22:00
19
3 AKTIVNOSTI
Subota, 19/10/2019
Napredni aerobik – druga grupa 10:00 - 11:00
Hip-hop ples za djecu i omladinu 11:00 - 12:00
Kurs samoodbrane za žene i djevojke 12:00 - 13:00
20
NEMA AKTIVNOSTI
Nedjelja, 20/10/2019
21
4 AKTIVNOSTI
Ponedjeljak, 21/10/2019
Joga u pokretu 18:00 - 19:00
Napredni aerobik – prva grupa 19:00 - 20:00
Početni aerobik 20:00 - 21:00
Total body workout 21:00 - 22:00
22
4 AKTIVNOSTI
Utorak, 22/10/2019
Joga u pokretu 18:00 - 19:00
Hip-hop ples za djecu i omladinu 19:00 - 20:00
Napredni aerobik – druga grupa 20:00 - 21:00
Capoeira (Kapuera) 21:00 - 22:30
23
4 AKTIVNOSTI
Srijeda, 23/10/2019
Kurs samoodbrane za žene i djevojke 18:00 - 19:00
Napredni aerobik – prva grupa 19:00 - 20:00
Početni aerobik 20:00 - 21:00
Total body workout 21:00 - 22:00
24
3 AKTIVNOSTI
Četvrtak, 24/10/2019
Joga u pokretu 18:00 - 19:00
Napredni aerobik – druga grupa 19:00 - 20:00
Capoeira (Kapuera) 20:00 - 21:30
25
3 AKTIVNOSTI
Petak, 25/10/2019
Napredni aerobik – prva grupa 19:00 - 20:00
Početni aerobik 20:00 - 21:00
Total body workout 21:00 - 22:00
26
3 AKTIVNOSTI
Subota, 26/10/2019
Napredni aerobik – druga grupa 10:00 - 11:00
Hip-hop ples za djecu i omladinu 11:00 - 12:00
Kurs samoodbrane za žene i djevojke 12:00 - 13:00
27
NEMA AKTIVNOSTI
Nedjelja, 27/10/2019
28
4 AKTIVNOSTI
Ponedjeljak, 28/10/2019
Joga u pokretu 18:00 - 19:00
Napredni aerobik – prva grupa 19:00 - 20:00
Početni aerobik 20:00 - 21:00
Total body workout 21:00 - 22:00
29
4 AKTIVNOSTI
Utorak, 29/10/2019
Joga u pokretu 18:00 - 19:00
Hip-hop ples za djecu i omladinu 19:00 - 20:00
Napredni aerobik – druga grupa 20:00 - 21:00
Capoeira (Kapuera) 21:00 - 22:30
30
4 AKTIVNOSTI
Srijeda, 30/10/2019
Kurs samoodbrane za žene i djevojke 18:00 - 19:00
Napredni aerobik – prva grupa 19:00 - 20:00
Početni aerobik 20:00 - 21:00
Total body workout 21:00 - 22:00
31
3 AKTIVNOSTI
Četvrtak, 31/10/2019
Joga u pokretu 18:00 - 19:00
Napredni aerobik – druga grupa 19:00 - 20:00
Capoeira (Kapuera) 20:00 - 21:30
1
3 AKTIVNOSTI
Petak, 01/11/2019
Napredni aerobik – prva grupa 19:00 - 20:00
Početni aerobik 20:00 - 21:00
Total body workout 21:00 - 22:00
2
3 AKTIVNOSTI
Subota, 02/11/2019
Napredni aerobik – druga grupa 10:00 - 11:00
Hip-hop ples za djecu i omladinu 11:00 - 12:00
Kurs samoodbrane za žene i djevojke 12:00 - 13:00
3
NEMA AKTIVNOSTI
Nedjelja, 03/11/2019